Заходи до Дня Соборності

    День Соборності щорічно відзначається в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в місті Києві.

   З цієї нагоди в м. Козятині відбулось покладання квітів до пам’ятника Михайла Грушевському, українському історику, громадському та політичному діячу, який зробив вагомий внесок у становлення Української держави. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, його заступник Анатолій Задорожнюк, міський голова Олександр Пузир, керівник апарату РДА Юрій Студоляк, представники громадськості.


   Голова ради Віктор Миколайович привітав присутніх з важливим національним святом і зазначив, що Акт злуки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі та побажав усім злагоди, добробуту та миру, висловивши сподівання, що Козятинщина буде взірцем єдності у роботі на благо громади.

   З нагоди свята на адміністративних будівлях підприємств, установ і організацій, а також на житлових будинках міста, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах було піднято Державний Прапор України.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація