ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

22 серпня в рамках відзначення 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ на Козятинщині відбулись урочисті заходи, які розпочались  з покладання квітів до пам’ятника першому Президенту України Михайлу Грушевському. Від пам’ятка  М. Грушевського до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» козятинці урочистою ходою вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО. На чолі колони йшли сім’ї, які втратили своїх рідних (батьків, синів, чоловіків) в антитерористичній операції. Після покладання квітів учасниками ходи до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» настоятель храму Святого пророка Іллі Української православної Церкви Київського патріархату отець Роман Масира помолився за Україну та провів молебень за загиблими бійцями.    

Право підняти державний прапор України, було надано дітям загиблих учасників антитерористичної операції.

Далі, за традицією, напередодні 27-ї річниці незалежності України, відбулось урочисте відкриття міськрайонної Дошки Пошани. Провели церемонію нагородження кращих працівників та трудових колективів Козятинського району заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк привітав усіх  із 27-ю річницею Незалежності України та побажав миру, здоров’я, злагоди і порядку в суспільстві, закликав спільно будували нашу Державу Україну, а присутнім сім’ям загиблих бійців вклонився від себе особисто, від депутатського корпусу та від голови районної ради.  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація