«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

З метою недопущення пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій, профілактики загибелі людей 13 вересня на території площі Героїв Майдану у м. Козятин було проведено громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Вогнеборці подарували присутнім гарний настрій та перевірили знання стосовно безпеки життєдіяльності. Подібні акції спрямовані навчати підростаюче покоління як діяти в умовах виникнення надзвичайної подій чи ситуацій.

Для дітей в ігровій формі було проведено інструктаж, під час якого розповіли присутнім, які можуть виникнути надзвичайні події та нагадали до яких служб необхідно звертатися за допомогою у разі їх виникнення. Було показано основну пожежну техніку, пожежно-технічне обладнання, що використовується для гасіння пожеж та рятування людей, також аби закріпити теоретичні знання, дітлахи разом з черговим караулом 11 ДПРЧ (м. Козятин Козятинський район) було проведено практичне відпрацювання дій з ліквідації умовної пожежі. Дітвора отримала унікальну можливість стати на кілька хвилин пожежним-рятівником. Вони приміряли справжній бойовий одяг, ознайомилися зі спорядженням, яке використовують рятувальники, а також посиділи за кермом пожежного автомобіля. Жодне питання не залишилося без відповіді, жодна світлина не вийшла без щирої дитячої посмішки.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в черговий раз зібрала десятки людей, які отримали життєво необхідні знання. Знання, які найближчим часом допоможуть врятувати комусь життя.

                         

                         

            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація