Засідання бюджетної комісії та президії районної ради

27 квітня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

Як повідомив В. Слободянюк, позачергова сесія скликається у зв’язку з необхідністю виконання вимоги Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до «Дорожньої карти» реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації, засновникам (співзасновникам) друкованого засобу масової інформації (Козятинська районна рада) необхідно протягом місяця з дня надходження пропозицій трудового колективу редакції, але не пізніше 01.05.2016 прийняти рішення про реформування та про спосіб реформування. Тобто районна рада має надати згодуна вихід зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Газета «Вісник Козятинщини» громадсько-політичне видання та редакції «КП «Редакція газети «Вісник Козятинщини» районне громадсько-політичне виданняз перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

                                                                    

Під час засідання члени комісії схвалили порядок денний 5 позачергової сесії, до якого включено 7 питань та опрацювали запропоновані проекти рішень.

По питанню внесення змін до Статуту та штатного розпису комунальної установи Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради інформував головний лікар О. Дзема. Він повідомив, що у зв’язку з ліквідацією відділкової лікарні виникла необхідність у медичному обслуговуванні тієї частини міського населення, яка обслуговувалась у залізничній лікарні, а також у працевлаштуванні персоналу. Тому планується на другому поверсі поліклініки розташовувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 м. Козятин. Розглядається варіант розміщення тут і амбулаторії №1.

Також Олександр Іванович поінформував щодо необхідності відкриття пункту невідкладної допомоги, до функцій якого буде входити надання медичних послуг там, де закінчуються повноваження екстреної медичної допомоги. Місце розміщення пункту поки що невизначено.

                                                             

Директор РКЗОВ «Пролісок» О. Бортник інформував з питання затвердження штатного розпису Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок» на оздоровчий сезон 2016 року.

Бюджетною комісію було розглянуто та погоджено розпорядження голови районної державної адміністрації № 133 від 20 квітня 2016 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік». Як зазначила голова депутатської комісії А. Діденко, зміни вносяться у зв’язку із передачею субвенцій державного бюджету до районного, субвенцій, які передають сільські та селищні ради, а також враховуються зміни, які подали основні розпорядники коштів.

                                                            

Начальник фінуправління райдержадміністрації С. Вельгус поінформувала щодо субвенцій з бюджету міста Козятина, а також бюджетів сільських рад на реалізацію районних програм та утримання закладів соціально-культурної сфери.

 

28 квітня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання президії районної ради.

Депутати погодили порядок денний 5 позачергової сесії райради та проекти рішень.

За результатами розгляду 15 заяв учасників АТО та членів їх сімей було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 41 600 грн., а саме:

учасникам АТО та членам їх сімей – 6000 грн.;

членам родин загиблих учасників сімей – 20 000 грн.;

проїзд членам сімей загиблих учасників АТО – 15 600 грн.

                                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація