Засідання бюджетної комісії

На минулому тижні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Богданчук.

В. Слободянюк поінформував присутніх про порядок денний та проекти рішень 8 сесії районної ради 7 скликання.

Члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 344 від 6 жовтня 2016 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» на загальну суму 269 642 грн.

В дане розпорядження включено субвенції від сільських, селищних рад на реалізацію районних програм, на утримання закладів соціально-культурної сфери, з бюджету міста Козятина, з обласного бюджету на відзначення переможців 13-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад та ін.

Детально було розглянуто проект рішення про внесення змін  до  рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 р. № 06-03-07 «Про районний бюджет на 2016 рік». Заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Бондаренко повідомила, що станом на 1 жовтня зафіксовано факт перевиконання доходної частини районного бюджету на суму 3  831 176 грн. 83 коп. Тож проектом рішення передбачено збільшення видатків районного бюджету по загальному та спеціальному фонду на загальну суму 3 259 063 грн. Дані кошти будуть спрямовані на реалізацію низки районних програм в галузі державного управління, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, культури, ЗМІ, фізичної культури та спорту.

Враховано кошти в сумі 1 600 000 грн. на районну програму «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району» для ремонту під’їзної дорогидо міста Козятина. 

Було обговорено питання створення муніципальної поліції.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація