Засідання бюджетної комісії

   22 січня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулося робоче засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку (голова комісії Аліна Діденко).

   На порядку денному стояло питання погодження розпоряджень голови райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, з якого інформувала начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

   Розпорядженням № 4 від 6 січня 2016 року вносяться зміни у зв’язку з тим, що у районному бюджеті окремі статті, які фінансуються за рахунок субвенцій і дотацій з державного бюджету, розраховувалися на рівні 1/12 коштів 2015 року. Так як Закон України «Про державний бюджет» набув чинності 31 грудня 2015 року, то на протязі 2 тижнів адміністрацією мало бути прийняте рішення про внесення змін до міжбюджетних трансферів (пільг, субсидій, базової дотації, освітянської, медичної субвенції).

   Змінами, що були внесені, врегульовано видаткову частину, збільшилася допомога сім’ям з дітьми на 2 млн 800 тис грн, пільги та житлові субсидії на оплату електроенергії, природного газу, тепло-, водопостачання і водовідведення понад 20 млн грн. Зменшено фінансування пільгового автомобільного та залізничного перевезення окремих категорій громадян, яке відповідно до нового законодавства проводиться за рахунок місцевих бюджетів. Додані кошти на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу, зменшена освітня і медична субвенція.

                                                                         

   Розпорядженням № 13 від 21 січня 2016 року врегулювано роботу районних підприємств (ЦРЛ, стоматологічна поліклініка, ЦПМСД), які обслуговують жителів міста. Був підписаний договір між головами міської та районної ради про передачу медичної субвенції до районного бюджету на надання первинної та вторинної медичної допомоги міському населенню у вище згаданих установах, а також передані кошти на попередження поширення захворюваності на грип ГРВІ.

   Також термінового вирішення потребувало питання капітального ремонту дитячого відділення Козятинської центральної районної лікарні, на який вже виділялись кошти, але у зв’язку з передачею установи до області, вони не були використані. А по закінченні минулого бюджетного року, кошти зависли у районному бюджеті як невикористані. З метою пришвидшення вирішення даного питання відповідно до законодавства вносяться зміни між розпорядниками коштів без порушення загального обсягу бюджету. У зв’язку з тим, що ще не розпочалися роботи по енергозберігаючих заходах у школах, то виплату на ремонт дитячого відділення вирішено провести за рахунок капітальних видатків шкіл з подальшим поверненням коштів відділу освіти.

                                                                       

   Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк поінформував щодо заяви про виділення коштів на придбання слухового апарату Косовому А. Є та зазначив, що кошти в минулому скликанні вже виділялись, але не були використані через відсутність необхідних документів. Голова розпорядився вивчити дане питання та дав відповідне доручення Дземі О. І. та зазначив, що при потребі кошти знову будуть виділені.

   Був взятий до відома лист, який надійшов з Трудового архіву стосовно передачі коштів з місцевих бюджетів на розвиток архівної справи. 

                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація