Засідання Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради

11 березня під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника  відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради

Участь в засіданні взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної державної адміністрації  Василь Броварник, голови районних рад і міських рад міст обласного значення, члени президії обласної Ради, директори окремих департаментів, начальники управлінь облдержадміністрації та обласних  служб, голова громадської ради при обласній Раді, представники засобів масової інформації.

Перед початком засідання присутні вшанувати пам’ять про всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання та підтримали звернення до світової спільноти і міжнародних організацій з приводу сприяння у звільненні Надії Савченко.

Головні питання, які були розглянуті – це організація заходів і практичні дії районних робочих груп з грантової діяльності у підготовці заявок на участь в 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, українських та європейських проектах і конкурсах та питання забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування.

                                                      

На жаль, у 2016 році обласною державною адміністрацією на закладено коштів на співфінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування у Козятинському районі. З даним питанням до заступника голови облдержадміністрації В. Броварника звернувся присутній на засіданні заступник голови Козятинської районної ради А. Задорожнюк, зазначивши, що на даний час у районі  стану доріг приділяється значна увага і на сьогодні на їх ремонт вже закладено близько 6 млн 300 тис. грн. коштів з районного бюджету, сільських та селищних рад, а також благодійних внесків. Тому А. Задорожнюком та міським головою О. Пузирем було внесено пропозицію включити автомобільні дороги загального користування м. Козятина та Козятинського району до переліку об’єктів, які будуть співфінансуватись з обласного бюджету.

                                                                 

На засіданні обговорили і ухвалили рішення з питань: «Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування області з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  у вирішенні проблем територіальних громад області», «Про організаційні заходи і практичні дії районних робочих груп з грантової діяльності щодо підготовки заявок на участь в 13 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад,   українських та європейських проектах і конкурсах», «Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Вінницької області на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485».

Детально з рішеннями Координаційної Ради можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація