Засідання організаційного комітету по відзначенню Дня медичного працівника

13 червня за ініціативи голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось третє засідання організаційного комітету по відзначенню Дня медичного працівника.

Відзначення свята відбудеться вже незабаром, але, на жаль, воно затьмарюється певними проблемами, які є в медичній галузі. І знайти точки дотику з міською владою у їх вирішенні поки що не вдається.

Як зазначив очільник районної ради, непорозуміння виникли із автомобілем для первинної медицини, який спочатку був закуплений міською владою для установи і наданий у користування, а тепер чомусь забраний. Також, до цього часу не перераховано 3 млн. грн., які були виділені з міського бюджету для ЦРЛ на закупівлю обладнання. Не здійснюється повноцінне співфінансування районних медичних закладів, які обслуговують жителів міста. Віктор Миколайович наголосив, що з метою покращення якості та підвищення рівня медичного обслуговування населення, необхідно виробити спільну стратегію розвитку міськрайонної медицини, переступивши через свої амбіції.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Заїчко зазначив, що проінформує міського голову про озвучене на комітеті.

Присутні підтримали прпозицію головного лікаря ЦРЛ Олександра Кравчука, що найближчим часом необхідно провести круглий стіл за участі районного та міського керівництва, керівників медичних установ та обговорити усі проблемні питання.

На засіданні оргкомітету також ще раз обговорено свтякування Дня медичного працівника. Урочисті заходи відбудуться 15 червня 2017 року о 12.00 год. в актовій залі міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація