Засідання постійних комісій та президії районної ради

17 червня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулись спільні засідання комісій районної ради з питань АПК, депутатської етики, законності та правопорядку, а також з питань освіти, культури і охорони здоров’я.

Було обговорено питання порядку денного чергової четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 25 березня та проекти рішень.

У засіданні комісій взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та організацій району, які звітували про хід виконання районних програм.

За результатми обговорення та відповідно до пропозицій присутніх членів комісій до порядку денного було додано ще 3 питання: про внесення змін до Статуту Козятинського районного комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок», про передачу частини будівлв Журбинецької філії Дубовомахаринецького ЗНВК «Школа-дитячий садок» І-ІІІ ступенів Журбинецькій сільській раді,  про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 28.04.2016 № 05-05-07 «Про внесення зін до Статуту та штатного розпису комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради».

Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

21 червня на засіданні комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування детально розглядались питання затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва, фермерського та особистого селянського господарства. В тому числі члени комісії розглянули питання, які були зняті з розгляду на минулій сесії районної ради.

                                            

Посеред засідання комісії до кабінету голови районної ради увійшла група із близько 25 осіб у камуфляжному одязі, які почали висловлювати претензії щодо виділення землі учасникам АТО, а один із візитерів озвучив проблеми із оформленням земельної ділянки. В. Слободянюк поінформував присутніх про роботу, яка ведеться у напрямку інвентаризації землі з метою виявлення фактів незаконного використання земельних ділянок та наголосив на співпраці з Асоціацією учасників бойових дій та учасників АТО. Присутня на комісії начальник управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірина Репало спокійно запевнила обурених несправедливістю героїв у тому, що проблеми, пов’язані із виділенням землі учасникам АТО, вирішуються просто – досить лише звернутися із повторною письмовою заявою. У свою чергу Віктор Слободянюк пообіцяв посприяти чимшвидшому розгляду таких заяв. Почувши відповіді на свої запитання, хлопці все ж таки подякувавши, покинули приміщення кабінету.

22 червня відбулось засідання Президії районної ради. Було схвалено порядок денний 6 сесії районної ради 7 скликання. Голова районної ради В. Слободянюк проінформував про проекти рішень та висловив зауваження по роботі райдержадміністрації щодо виконання нею делегованих радою повноважень.

                                           

Було внесено уточнення в проект рішення питання № 24 «Про внесення змін до Статуту Козятинського районного комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок».

За результатами розгляду 5 заяв учасників АТО та членів їх сімей було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 14 500 грн. Прийнято рішення утриматись від надання матеріальної допомоги по одній заяві у зв’язку з відсутністю статусу учасника АТО.

В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація