Засідання президії районної ради

23 березня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання президії районної ради.

Депутати погодили порядок денний чергової сесії райради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

Детально було обговорено питання про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 року № 06-03-07 «Про районний бюджет». Члени президії схвалили виділення коштів з районного бюджету для ряду важливих програм, що стосуються життєдіяльності району, врахувавши зауваження та поправки, які виникли.

За результатами розгляду 12 заяв учасників АТО та членів їх сімей було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 28 500 грн.

В тому числі відповідно до заяви Лопушан Н. К., матері загиблого у зоні АТО Камзінова Шайдулли Хайрулловича президією виділені кошти на виготовлення та встановлення пам’ятника Камзінову Ш. Х.

Заступник голови районної ради А. Задорожнюк поінформував щодо результатів засідання комісії з вивчення стану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради». Згідно рішення комісії голові районної ради рекомендовано укласти угоду з фінансовою організацією, яка проведе аудит і надасть відповідну довідку про господарську діяльність даної установи.

 В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

                                                           

                                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація