Засідання президії районної ради

Під керівництвом голови районної ради Віктором Слободянюком 24 лютого відбулось засідання президії районної ради.

За результатами розгляду 27 заяв учасників АТО та членів їх сімей було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 29,5 тис. грн.

Відповідно до заяви Осаулко Валентини Валентини, матері Осаулка Юрія Леонідовича, президією виділені кошти на встановлення пам’ятника Осаулку Ю. Л., який загинув у зоні антитерористичної операції, захищаючи Донецький аеропорт.

До районної ради надійшло звернення Управління праці та соціального захисту населення з проханням передбачити в районному бюджеті компенсацію за проїзд у громадському транспорті членам родин загиблих воїнів АТО, оскільки обласним бюджетом у 2016 році кошти на це не закладені. Тому президією було погоджено питання внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів – мешканців Козятинського району, а саме: включено пункт про адресну грошову допомогу на проїзд громадським транспортом вищезгаданій категорії громадян. Дане питання буде винесене на розгляд сесії.

                                                       

Виділена матеріальна допомога на придбання необхідних медикаментів Кравчуку А. В., хворому на вовчанку, який потребує постійного лікування.

Головою ради доручено голові комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями Шкрябію Д. Г. повідомити батьків Кравчука А. В. щодо надання необхідних довідок для звернення до народного депутата, МОЗ України для включення в план проведення операції по заміні суглобу за державні кошти. Також комісії рекомендовано визначити обсяг коштів, необхідних на придбання ліків для вразливих та незахищених верств населення, які їх потребують.

Віктор Слободянюк проінформував членів президії по питанню необхідності надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Козятинського району цілісних майнових комплексів комунальних підприємств «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та «Козятинська стоматологічна поліклініка Вінницької обласної ради», яке розглядатиметься на черговій сесії.

                                               

Щодо діяльності оздоровчого закладу «Пролісок» у 2016 році, обговорювались перспективи його збереження та розвитку. Було прийнято рішення про звернення до сільгоспвиробників щодо співпраці у відновленні роботи табору  з послідуючим розподілом будиночків та їх закріпленням за господарюючими суб’єктами. Голова районної Віктор Миколайович наголосив на важливості об’єднаннязусиль та спільної праці на благо табору, аби вдихнути у нього нове життя.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація