Засідання президії районної ради

     23 грудня в ході підготовки до проведення 3 позачергової сесії відбулося засідання президії, яке провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

   На засіданні узгоджувався порядок денний сесії, а також проекти рішень.

  До порядку денного було додано питання про продовження дії та внесення змін до районної програми забезпечення поінформованості населення, району та фінансової підтримки районної газети“Вісник Козятинщини”та радіомовлення “Промінь”на 2011-2015 роки, на 2016 рік.

На розгляд сесії президією районної ради було рекомендовано винести 15 питань.                                      

    Голова районної ради запропонував внести зміни до проекту “Про районний бюджет на 2016 рік”і виділити районній раді  та адміністрації кошти на реалізацію “Положення про Почесну грамоту, грамоту та подяку районної ради, нагородження та грошову винагороду до професійних, ювілейних та державних свят”.

                                             

   Сергієм Стецюком було піднято питання щодо підвезення людей до населених пунктів. З деякими з них автобусне сполучення є лише декілька раз на тиждень, що створює значні незручності. Дане питання було вирішено детально вивчити та обговорити з сільськими, селищними радами, перевізниками і винести на розгляд чергової сесії у 2016 році.

                                             

   Члени президії розглянули ряд заяв, які надійшли у виконавчий апарат районної ради від членів сімей учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО про надання матеріальної допомоги. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація