Засідання президії спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни

6 травня з нагоди Дня перемоги відбулось урочисте засідання президії районної спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк.

Віктор Миколайович привітав присутніх з величним святом, яке наближається та подякував ветеранам за мужність та відвагу, яку вони проявили у роки війни.

- На ваш вік випало багато труднощів. Кращі роки свого життя ви віддали захисту Батьківщини та її відбудові. Щиро дякую вам за невмирущий подвиг, за тяжку працю та наполегливість. Бажаю вам здоров’я, добробуту, довголіття та мирного неба, яке, я вірю, врешті-решт запанує над нашою землею – зазначив В. Слободянюк та нагородив ветеранів грамотами Козятинської районної ради за особисту мужність, відвагу, героїзм, патріотизм, безсмертний подвиг під час Великої Вітчизняної війни. А також вручив витяг з наказу про надання грошової допомоги.

Голова Козятинської районної спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни, Збройних сил України та учасників бойових дій П. Малащук  побажав ветеранам міцного здоров’я, добробуту на довгі роки та всіх земних гараздів та відзначив грошовими нагородами.

                                                                   

                                                                                   

                                                                                               

                                                                     

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація