Засідання робочої групи по благоустрою населених пунктів

12 квітня відбулось засідання робочої групи по благоустрою населених пунктів Козятинського району, яке провів голова районної ради Віктор Слободянюк. Було обговорено обсяг виконаних робіт та окреслено хід подальших дій.

Щотижня  в районі проводяться заходи з благоустрою в’їздів  та вулиць населених пунктів району, упорядкування території, ліквідація стихійних  сміттєзвалищ, висівання квітів, висадження дерев та кущів.  За участі органів місцевого самоврядування активно залучаються жителі сіл та селищ району. Також районним центром зайнятості задіяно до участі в проведенні двомісячника благоустрою особи, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

                                                

  За кожним із членів робочої групи було закріплено відповідні сільські та селищні ради, на території яких вони мали стежити за виконанням наміченого плану робіт.

Щодо стану справ на сьогодні, то більшість територіальних громад активно включились в роботу ще задовго до початку двомісячника.

Площа упорядкованих територій по Вівсянецькій сільській раді складає 2,2 га, посаджено 150 дерев, 80 кущів, впорядковано газонів і квітників – 1,2 га, меморіалів та пам’ятників – 3, ліквідовано 4 стихійних сміттєзвалища. До робіт було задіяно 114 чоловік.

Рекордсменом є Збаразька сільська рада: ліквідовано 10 стихійних сміттєзвалищ, повапновано 600 стовбурів дерев і 360 м бордюрів.

Минулої п’ятниці проводилось прибирання території уздовж дороги Білопілля-Вівсяники. Величезна кількість сміття зібрана на відрізку дороги від с. Козятин до с. Вернигородок.

Заступник голови районної ради А. Задорожнюк відзначив активність голів Білопільської та Кашперівської сільської ради. В с. Кашперівка впорядковано центр, обрізано дерева, упорядковується сміттєзвалище. По Білопіллю висаджено близько 200 саджанців, побілені бордюри, залучався грейдер для робіт на місцевих дорогах.

По Миколаївській сільській раді звітував директор Козятинського міськрайонного центру зайнятості В. Бокал, зазначивши, до робіт було залучено 74 людини, з них 30 чол. – учнівська молодь. Вивезено 21 м. куб. сміття, ліквідовано 4 стихійних сміттєзвалища, впорядковано - 1. На кладовищі будуть 2 місяці працювати 2 робітника за спільні кошти центру зайнятості та сільського бюджету.

                                                             

В Куманівці кладовище розчищається силами працівників хазяйства, наведено порядок біля пам’ятників, розчищено 2 км посадкової зони, прибирається стадіон, впорядковані клумби. Будуть проводитись роботи уздовж доріг Туча-Куманівка, а також від Куманівки до траси.

Як зазначив начальник відділу культури і туризму В. Воронов, по Воскодавинській сільській раді залишилось повапнувати дерева та бордюри. По Зозулинцях проведено прибирання вулиць, вивезено сміття, упорядковано кладовище, потрібно ще пофарбувати пам’ятник.

А. Діденко – начальник відділу освіти РДА повідомила, що заклади освіти приведені у відповідний санітарний стан. Пришкільні території у всіх населених пунктах прибрані. Активну участь у загальносільських роботах в рамках благоустрою брали учні місцевих шкіл. По Юрівській та Вовчинецькій сільських радах практично всі роботи виконані, продовжується благоустрій доріг. Складніша ситуація по Тернівській сільській раді, в якій в основному благоустроєм займається лише апарат ради. Тож Аліна Анатоліївна звернулась до Віктора Миколайовича з проханням долучитись до контролю виконання робіт благоустрою у Тернівській, а також Сокілецькій сільській раді.

                                                              

Саме у Сокілецькій сільській раді план з благоустрою, на жаль, виконується незадовільно. Багато нарікань надходить на стан кладовища у с. Сигнал.

Голова районної ради наголосив, що виконання плану робіт по благоустрою буде детально обговорено найближчим часом на нараді з сільськими головами.

Значна увага була приділена питанню розчистки узбіч від чагарників. Начальник Калинівської дорожньо-експлуатаційної дільниці О. Колісніченко та начальник районної філії «Козятинський райавтодор» Д. Степанишин наголосили на проблемі невиконання фінансових зобов’язань щодо оплати праці робітникам філій та прийому виконаних робіт. Зважаючи на це, голова районної ради Віктор Слободянюк звернувся до присутніх на нараді керівників дорожніх служб з проханням в письмовому вигляді надати обґрунтоване пояснення щодо причин невиконання обговорених робіт. Якщо ж в подальшому співпрацю не буде налагоджено, до власника автомобільних доріг буде надіслано листи з вимогою пояснення причин блокування роботи та окреслення варіантів співпраці.

Продовжують надходити скарги на роботу Козятинських ЕМ, які не прибирають за собою зрізане гілля. В. Слободянюк зазначив, що в такому випадку в рамках закону будуть застосовані певні міри – це адміністративні протоколи, будуть активно діяти адмінкомісії.

В. Сауляк – лісничий Козятинського лісництва проінформував, що по Вернигородоцькій сільській раді посаджено 500 дерев, 60 кущів, розпочато побілку дерев. Буде ліквідовано стихійне сміттєзвалище. Заплановано оновлення лісів. 20 га з 50 га вже засаджено по Жежелівській сільській раді.

                                                               

Наприкінці наради голова районної ради оголосив, що на наступному тижні робоча група здійснить виїзд по населених пунктах район з метою детального аналізу та оцінки виконаних робіт по сільських радах. А до того часу продовжуватимуться заходи з благоустрою на закріплених за членами робочої групи територіях.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація