«Засіваєм поля, щоб родила земля» - на Козятинщині відзначили День працівника сільського господарства

Щороку у третю неділю листопада країна відзначає день сільських трудівників. Це світле свято  всіх хліборобів, всіх працівників – аграріїв, яке . традиційно підсумовує копітку працю господарів ланів та ферм, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Напередодні Дня працівників сільського господарства відбулись районні урочистості. На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району.

Привітали людей праці, головних годувальників району заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, висловивши вдячність за високі врожаї, за нелегку повсякденну працю, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків.

«Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, - зазначив Анатолій Задорожнюк. – За дорученням голови районної ради, від імені депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання зі святом. Нехай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, а природні стихії обходять стороною. Хай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі, достатку та доброму здоров’ї».

За вагомий внесок у розвиток сільського господарства, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди свята кращі трударі району та ветерани галузі  були нагородженні Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

За дорученням народного депутата України Петра Юрчишина, приєднався до привітань і його помічник – головний лікар Козятинської центральної районної лікарні Олександр Кравчук.

На знак вдячності аграріям району за благодійну участь у розвитку, розбудові та процвітанні соціальних закладів Козятинщини, Олександр Миколайович вручив керівникам сільськогосподарських формувань Подяки за підписом народного депутата. А щирим та особливим подарунком для невтомних трударів поля і благодійників району стали слова вдячності, висловлені у віршованій формі працівницями Козятинської ЦРЛ.

Теплі слова вітань на адресу працівників сільського господарства прозвучали також із вуст профспілкового представника по Козятинському району Вінницької обласної профспілкової організації працівників АПК Миколи Купчика та голови Ради сільгоспвиробників Козятинського району Миколи Мельника, які побажали усім учасникам святкового зібрання благополуччя, достатку, здійснення усіх планів та задумів.          

Упродовж заходу аматори Козятинського району дарували присутнім музичні вітання та радісний настрій.

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація