Затверджено перспективний план розвитку Козятинського району на 2019 – 2021 роки

16 січня відбулось засідання ради регіонального розвитку Козятинського району, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські селищні голови.

Основним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Козятинського району на 2019-2021 роки.

Наявність перспективного плану підвищує інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій населених пунктів у майбутньому, що істотно позначиться на життєдіяльності та загальному розвитку району.

За словами начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олени Дейнеки, з урахуванням усіх внесених пропозицій від кожної сільської, селищної ради у перспективний план включено проекти соціально-економічної сфери та інфраструктури в розрізі населених пунктів району. Зокрема на 2019-2021 роки планується здійснення робіт з будівництва, капітального ремонту, модернізації на загальну суму  98 млн.грн.

Детально було обговорено готовність проектів в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, благоустрою до участі в 16-у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Тож у підсумку перспективний План розвитку Козятинського району на найближчі три роки було затверджено одноголосно.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував присутніх, що на засіданні Ради сільгоспвиробників обговорювалось питання співпраці керівників господарюючих суб’єктів та сільських, селищних голів, а також наголошувалось на важливості вироблення спільної стратегії розвитку кожного населеного пункту. Було внесено пропозицію про створення робочої групи, яка буде надавати допомогу у написанні проектів. Голова районної ради закликав очільників територіальних громад обговорити питання співфінансування проектів на загальних зборах громадян, які проходять на території району на початку року та зазначив, що особисто братиме участь у даних зборах. Віктор Миколайович також наголосив, що крім обласних конкурсів потрібно звернути увагу на залучення міжнародних інвестицій.

Начальник відділу  головного управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірина Репало поінформувала присутніх про зміни в земельному законодавстві. Зокрема, згідно ст.23 Закону «Про оцінку земель» технічна  документація  з  бонітування  ґрунтів,  економічної оцінки  земель  та  нормативної  грошової оцінки земельних ділянок затверджується  відповідною  сільською,  селищною,  міською радою. Довела до відома, що 1 га ріллі по Вінницькій області становить 27 184 грн., коефіцієнт індексації залишився незмінним з минулого року – 1.

Про результати затвердження бюджетів на 2019 рік інформувала начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Вельгус, повідомивши, що усі бюджети були затверджені вчасно – до 22 грудня. В цілому зведений бюджет по власних надходженнях у минулому році виконаний в сумі 119,9 млн.грн. Районний бюджет виконано на 114,8%.На даний час від сільських,селищних рад надійшло 57 договорів на передачу субвенцій до районного бюджету та утримання установ на загальну суму близько 5 млн.грн.

У розділі «різне» присутні заслухали інформацію начальника відділу Державного нагляду та дотримання санітарного законодавства Козятинського районного управління Держпродспоживслужби Інни Проць про епідеміологічну ситуацію в районі.

Завідуючий сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олег Хоменко звернувся до очільників територіальних громад з проханням долучитись до співфінансування будівництва сміттєсортувальної лінії, а також наголосив на необхідності розроблення та затвердження схем санітарного очищення.

Про проведення районних сільських спортивних ігор серед територіальних громад Козятинщини поінформував завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Валерій Швець.

                           

                           

                           

                           

                              

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація