Затверджено районний бюджет на 2020 рік

20 грудня відбулось пленарне засідання чергової 32 сесії районної ради 7 скликання.

Найбільш важливим питанням порядку денного сесії стало обговорення та прийняття районного бюджету на 2020 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус доповіла про основні показники бюджету, зазначивши, що бюджет підготовлений за усіма пропозиціями головних розпорядників коштів та враховує мінімальну заробітну плату в розмірі 4 723 грн.

Доходи районного бюджету на затверджено в загальній сумі 197 млн. 306 тис. 589 грн., по видатках – 197 млн. 326 тис. 121 грн.

До обсягу доходів загального фонду районного бюджету плануються надходження в сумі  80598,7 тис. грн. Основним бюджетоутворюючим податком в районному бюджеті є податок та збір на доходи фізичних осіб.

Основний акцент при розрахунку на 2020 рік видатків на  установи та заклади соціально-культурної сфери, які фінансуються з районного бюджету, зроблено на необхідність забезпечення потреби в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями, енергоносіїв та комунальних послуг та першочергового спрямування коштів на медикаменти, перев’язувальні матеріали, продукти харчування, інших захищених статей бюджету та першочергових поточних видатків, без яких неможливе  функціонування бюджетних установ.

В бюджеті не враховано кошти, які в минулому році надходили на оплату з державного бюджету на оплату пільг, субсидій, сім’ям з дітьми. У наступному році дані виплати переходять на фінансування Міністерства соціальної політики.

Медична субвенція для ЦРЛ передбачена тільки на І квартал, адже з 1 квітня заклади вторинного рівня мають укласти договір з НСЗУ.

Стосовно галузі культури, то по 21 сільській раді передаються цільові субвенції до сільських бюджетів на утримання бібліотек і клубів.

У наступному році фінансуватиметься 15 районних програм, в тому числі – «Районна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки», програма «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги Козятинського району до 2020 року», програма «Підтримки сім'ї, дітей та молоді, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2020 року», програма «Оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2018-2021 роки» та ін.

Продовжують фінансуватись витрати з фонду депутата районної ради для надання матеріальної допомоги жителям району  в сумі  356,0 тис. грн.

На районну програму "Цільова програма підтримки населення Козятинського району "Надія" на період до 2020 року " для виплати матеріальної допомоги виділяється 96,0 тис. грн.

В районі прийнята програма «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки». На її фінансування спрямовується  850,0 тис. грн.

У наступному році будуть співфінансуватись з районного бюджету медико-соціальні відділення для постійного або тимчасового проживання  та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування в селах Махнівка та Самгородок. 

Районний бюджет було прийнято одноголосно.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація