Завершено прийом заявок участі у тринадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад

16 березня 2016 року Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, який виконує функції Дирекції Конкурсу, завершено прийом заявок участі у тринадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної Ради від 15.02.2016 року №32 «Про тринадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» конкурс було оголошено з 16 лютого 2016 року.

Протягом усього періоду подачі заяв працівникамиДепартаменту надавалась всебічна консультаційна допомога для залучення більшої кількості учасників конкурсу.

Реалізація проектів направлена на покращення системи житлово-комунального господарства та модернізацію існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій (окрім проектів, спрямованих на роботи з водогонами та водовідведенням, фінансування яких передбачено окремими програмами); на розробку та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження; на вирішення екологічних проблем; на вдосконалення об’єктів системи охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення; на розвиток туристичної діяльності та курортної справи; на патріотичне виховання суспільства та підтримка заходів з територіальної цілісності області.

Вперше за всі роки впровадження тринадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад засвідчив неабияку активність територіальних громад Вінниччини.

Як повідомив керівник Секретаріату  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, було подано більше як 600 проектів. Для порівняння, у минулому році – 260 громад подали свої проекти щодо розвитку своїх населених пунктів. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

 

Департамент регіонального економічного
Розвитку облдержадміністраці

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація