Жінок Козятинщини привітали зі святом 8 Березня святковим концертом

Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою, прекрасний образ якої живе у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, благодаттю бабусиної молитви, незабутнім першим коханням, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок і онучок.

З ледь відчутним першим весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня, осяяне чарівністю жіночності, пробудженням життя, трепетним очікуванням чогось нового та радісного. Цей день несе у світ ніжність і красу.

Вже традиційно найтепліші слова побажань на адресу жінок Козятинщини звучали на районних урочистостях, які відбулись 7 березня.

Зі святом чарівне жіноцтво вітали керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, помічник народного депутата України Петра Юрчишина і головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, які відзначили постійну допомогу жінок у питаннях соціально-економічного та культурно-громадського розвитку району. Побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя та кохання.

Дійсно, сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Проте у першу чергу, світлий образ української жінки завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло вона віддає, насамперед, сім’ї, виховуючи дітей і онуків, дбаючи про добробут своєї оселі.

Квітами та подарунками посадовці вшанували матерів та дружин загиблих в АТО земляків-героїв, яким було присвячено пісню про тугу матері за загиблим сином у виконанні Віталіни Бальшанек.

Безліч приємних емоцій подарував усім присутнім у залі винуватицям свята концерт, який підготували таланти краю. Вокальне тріо у складі Марії Кулеші та Володимира Іжицького, методистів РБК, та Віталія Котовського, директора Козятинського СБК заспівали чудову українську пісню «Цвіте терен». Ведучий Олександр Пасічнюк викликав оплески за виконання ліричної пісні Скрябіна «Мам». Усі присутні в залі співали разом з Артемом Сичевським відому українську пісню "Гуцулка Ксеня". Музичні вітання на адресу жінок лунали з вуст прекрасних та мужніх чоловіків Олександра Бонюка, завідуючого Махнівським СК, та Віктора Побережника, директора Бродецького СБК. Вокальний гурт «Струни серця» порадував представниць чарівної статі своїм прекрасним співом. Чарівну мелодію про кохання, виконану на саксофоні, жіноцтву подарував Василь Штельмах, викладач з Махнівської ДМШ. Юні гумористи Сергій Орищук з Жежелева та Олександр Кривулько з Самгородка прочитали дотепні мініатюри. Учасниці народного театрального колективу «Smagron» Самгородоцького СБК жартували про святкування 8 березня жінками різного віку. Драйвовий сучасний танець з парасольками виконали учасники колективу «Водограй» Махнівської ДМШ. Фінальним акордом став виступ Марії Кулеші та Віталія Котовського з піснею «Хай добро вам сіється» для найкращих, та неповторних жінок Козятинщини.

Отож, урочистості завершилися, але чарівна мелодія свята ще довго звучатиме в серцях представниць прекрасної половини людства.

                                           

                                           

                                           

                                           

                                           

                                           

                                           

                                          

                                          

                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація