Жителі с.Флоріанівка стали на захист ФАПу

8 травня в рамках об’їзду закладів соціальної сфери голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови Анатолій Задорожнюк завітали до с.Флоріанівка. У сільській раді на очільника органу місцевого самоврядуванням чекали схвильовані жителі села.

Причина імпровізованого сходу громадян наступна – люди обурені можливим закриттям ФАПу. Пояснили, що у районній пресі був опублікований  наказ МОЗ «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги», який визначає механізм та умови формування мереж ПМД. Зокрема, передбачається її оптимізація. Можливе закриття місцевого закладу первинної ланки жителі назвали геноцидом та попередили про готовність до рішучих дій.

Голова районної ради Віктор Слободянюк заспокоїв громаду, пояснивши, що вносити зміни до мережі первинної допомоги можуть депутати районної ради та запевнив, що таке питання на розгляд сесії не виноситиметься та жоден ФАП чи ФП не буде закритий. А будь-які подібні рішення прийматимуться лише після громадського обговорення.

Також в ході засідання було обговорено питання вирубки лісу, ремонту доріг та Будинку культури, можливості проведення в ньому дискотек, заміни електроопор. Головою ради підняті питання були взяті на контроль та віддані відповідні доручення.

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація