Жителів с.Сигнал хвилює питання термінів буріння артезіанської свердловини

7 жовтня голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник Анатолій Задорожнюк зустрілись з громадою с.Сигнал. На зустрічі говорили про основне питання, яке зараз хвилює людей – коли ж нарешті в селі буде нормальне водопостачання.

В серпні поточного року голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян, де була озвучена проблема тривалого погодження документів на буріння артезіанської свердловини та отримання дозволу на початок робіт. Віктор Миколайович пообіцяв сприяти у якнайшвидшому отриманні необхідних документів і дотримав обіцянку – протягом двох тижнів дозвіл було отримано. Далі повинна діяти сільська рада згідно закону.

За словами заступника голови виконавчого комітету Сокілецької сільської ради Вячеслава Кучера, подальші дії в даному питанні відносяться до господарської діяльності сільської ради, а буріння свердловини розпочнеться найближчим часом. Відповідно дозвільних документів є підрядник, з яким заключений договір. Однак такі загальні вислови людей не заспокоїли. Віктор Слободянюк зазначив, що потрібно встановлювати конкретні терміни та дотримуватись їх.

У підсумку зійшлись на тому, щоб зачекати підрядника до вівторка, а голова районної ради Віктор Слободянюк пообіцяв, що і надалі триматиме дане питання на контролі та особисто поспілкується з підрядником.

      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація