В ЗНВК №9 І-ІІІ ст. «Школа –дитячий садок» відкрито новий кабінет математики

Розвиток освіти та надання якісних освітніх послуг є одним із пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку району, адже виховання розумного та інтелектуально розвинутого покоління є запорукою успішного майбутнього нашого краю та країни загалом.

Сьогодні  в ЗНВК №9 І-ІІІ ст. «Школа –дитячий садок» відбулось  відкриття нового математичного інтерактивного класу. Це стало справжнім новорічним подарунком для вихованців закладу та всього педагогічного колективу.

У презентації нового класу взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко.

У ході  візиту, після урочистого перерізання стрічки, гості побували на уроці математики та побачили як проходить навчальний процес за допомогою використання інтерактивної дошки.

Відповідно до програми Міністерства освіти та науки України для даного кабінету було придбано мультимедійне обладнання, а саме: інтерактивна дошка, ноутбуки для вчителя та учнів, мультимедійний проектор, принтер, набір геометричних моделей та навчальні інструменти. На облаштування кабінету виділено 334 тис. грн (302 тис. грн. – державний бюджет, 32 тис. грн. – районний бюджет).

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що сучасне обладнання зробить цікавішим навчальний процес, надасть змогу
створити дітям необхідні умови для здобуття повноцінної якісної освіти.

                        

                        

                        

                        

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація