Зустріч з родинами загиблих учасників АТО

30 березня члени родини загиблих учасників АТО мали змогу обговорити свої проблеми на зустрічі з представниками влади - головою районної ради Віктором Слободянюком,заступником голови ради Анатолієм Задорожнюком, членами Президії, за участі заступника голови ГО «Районна спілка воїнів – учасників АТО Козятинського району» Василя Лопушана.

Спілкуючись з членами родин загиблих АТОвців керівництво району цікавилось проблемними питаннями, які на даний час їх турбують,  з метою допомоги у їх вирішенні.

Голова районної ради зауважив, що не стихне біль від втрати синів, чоловіків, батьків, але найменше, що зобов’язана робити влада – це надавати всіляку підтримку в рамках своїх повноважень членам родин загиблих земляків-героїв, які віддали своє життя захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

На зустрічі було обговорено ряд  важливих питань, а саме соціальна допомога членам родин загиблих, оздоровлення та психологічна реабілітація військовослужбовців, перевезення в громадському транспорті, догляд місць поховань.

Віктор Слободянюк наголосив, що члени родин загиблих героїв та учасники АТО мають змогу отримати безкоштовну медичну допомогу у Козятинській ЦРЛ та розповів про районну програму підтримки учасників антитерористичної допомоги.

Згорьовані втратою, члени сімей загиблих земляків щиро дякували керівництву району за постійну увагу і турботу про них. Представники влади у свою чергу запевнили про свою подальшу підтримку для кожної родини.

За підсумками зустрічі було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  та районних служб  щодо подальшої організації роботи з вирішення обговорених питань.

                                               

                                               

                                               

                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація