Звернення депутатів Козятинської районної ради до депутатів Вінницької обласної ради

Звернення

депутатів Козятинської районної ради

 до депутатів Вінницької обласної ради

 

         На порядок денний чергової сесії обласної ради внесено питання «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальної громади міста Козятина цілісного майнового комплексу комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування». Майновий комплекс передбачається передати без подальшого введення в структуру установи стаціонарних відділень акушерсько-гінекологічного та хірургічного профілів.

         Добрі наміри обласної ради з передачею майнового комплексу та міської ради щодо створення міської лікарні матимуть негативні наслідки для Центральної районної лікарні, яка у подальшому втратить статус лікарні інтенсивного лікування другого рівня та медицини району в цілому, що позбавить права жителів району та міста отримувати повний перелік медичних послуг.

         Рішення обласної ради щодо зміни місця розташування Козятинської ЦРЛ та лікарні відновного лікування Вінницької обласної ради дали можливість розпочати значний обсяг робіт по створенню потужного сучасного медичного закладу з відповідним медичним обладнанням та сформувати висококваліфікований колектив ЦРЛ. У поточному році Козятинською ЦРЛ освоєно понад 6 млн.грн. на ремонтні роботи та придбання обладнання. Кошти, обіцяні обласною владою в сумі 10 млн.грн. так і не надійшли.

         Рівень кадрового забезпечення медичної галузі району, при створенні міської лікарні, не дозволить зберегти високу фахову складову колективу ЦРЛ та сформувати якісно колектив міської лікарні, розпорошить кадровий та фінансовий потенціал.

         Передача майнового комплексу громаді міста не розв’язує питань з розміщення бюджетних установ району, про що неодноразово звертались до обласного керівництва. На даний час потребують розміщення сімейні лікарі амбулаторії №1 загальної практики сімейної медицини, амбулаторії №2 загальної практики сімейної медицини, Центр первинної медико-санітарної допомоги, районний Будинок культури, відділ культури і туризму райдержадміністрації, Козятинське об’єднане Управління Пенсійного фонду України Вінницької області .

         Просимо депутатів обласної ради утриматись від розгляду питання передачі майнового комплексу КУ «Козятинська лікарня відновного лікування», як такого, що несе великі ризики для медицини району та міста.

 

Схвалено рішенням 17 сесії Козятинської районної ради 7 скликання

07.12.2017 № 40-17-07

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація