Звернення депутатів Козятинської районної ради

                                                 Голові Вінницької обласної                                                      

                                                                 державної адміністрації

                                                 Коровію В.В.

                                                

                                                Голові Вінницької обласної ради

                                                Олійнику А.Д.

 

                                                                                                                            Директору департаменту

                                                                                                                            охорони здоров’я Вінницької ОДА

                                                                                                                            Грабович Л.О.

 

            Звернення депутатів Козятинської районної ради

 

         У зв’язку із завершенням дії пілотного проекту щодо реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій області депутати Козятинської районної ради у черговий раз звертаються до Вас з вимогою передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісних майнових комплексів комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та комунального підприємства «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної ради» до спільної комунальної власності сіл, селищ Козятинського району, яке  згідно рішення 12 сесії Козятинської районної ради 6 скликання № 03-12-06 від 29.12.2012 було передано  у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на період дії пілотногопроекту для перепрофілізації зазначеної лікарні в багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування як основу округу.

       Відсутність рішення про передачу цілісних майнових комплексів до спільної власності сіл, селищ Козятинського району унеможливлює врегулювання Статутними документами зміни організаційно-правової форми комунальних підприємств, обмежує використання коштів місцевого бюджету на зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних установ.

      Спроба обласної ради передати майнові комплекси схожа на вилучення і передачу іншим суб’єктам правовласності без згоди районної ради.

      Бездіяльність департаменту охорони здоров’я ОДА та обласної ради обмежує права територіальних громад Козятинського району в сфері комунального майна, створює соціальну напруженість.

      Висловлюємо недовіру Директору департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Грабович Л.О., яка одноосібно прийняла рішення, яке зачіпає інтереси місцевого самоврядування, чим порушила ст.35 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації».

      Вимагаємо у подальшому при прийнятті рішень, що стосуються прав та інтересів територіальних громад району, зважати на думку районної влади.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація