Звернення громадсько-господарського активу Козятинського району

Громадсько-господарський актив Козятинського району стурбований перебігом суспільно-політичної ситуації, яка склалася в районі внаслідок подій 5 вересня 2016 року в ході проведення протестної акції членами громадської організації «Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО».

У час зовнішніх загроз, коли районна влада спільно з місцевими виконавчими органами, господарським активом почала вирішувати конкретні проблеми району (збереження навчальних закладів в селах, медичних закладів, доріг, оздоровчого табору), знайшлись сили, яким це не до вподоби. Їм хочеться знову протистояння районної ради та райдержадміністрації. І для цього вони використали громадську організацію на фоні загально-державних проблем соціального забезпечення учасників АТО, які в районі поступово вирішуються.

Кожен громадянин має право на мирний протест і своє волевиявлення, і ніхто не повинен обмежувати це право людей. Однак всі заходи і дії протестувальників мають відбуватися у рамках закону, не переходячи межу між мирним протестом і злочином.

Нас обурює те, що мирна акція завдяки безвідповідальним заявам тих, хто її розпочав, переросла у провокації, брудні висловлювання на адресу державної та місцевої влади, правоохоронних органів. Внаслідок хуліганських дій учасники акції обмежили особисті права, принизили честь і гідність та завдали тілесних ушкоджень посадовій особі.

Своїми необґрунтованими заявами, вимогами та діями учасники акції збурюють суспільно-політичне життя району, підривають довіру до влади, дискредитують інших учасників АТО.

Керуючись прагненнями збереження миру та спокою в районі ми звертаємось:

1. До представників всіх політичних сил та громадських організацій - не допустити проявів радикалізму та застосування протиправних дій, вирішувати питання забезпечення державних соціальних гарантій членів організацій спільно з місцевою владою.

2. До правоохоронних органів Козятинського району – дати правову оцінку заявам та діям учасників акції 5 вересня 2016 року та вимагаємо у подальшому гарантувати забезпечення охорони громадського правопорядку під час проведення масових акцій.

3. До органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади Козятинського району – забезпечити спокій та стабільну життєдіяльність територіальних громад. Уважно вивчати звернення громадян, громадських організацій.

4. До жителів Козятинщини – зберігати спокій та виваженість, не піддаватись на провокації та не вдаватись до протиправних дій.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація