Звернення керівництва міста та району щодо функціонування лікарні інтенсивного лікування на території Козятина та району

Шановні жителі міста та Козятинського району!

Події останніх днів життя міста та району були переповнені людськими емоціями. Головна причина яких – чутки щодо закриття лікарні інтенсивного лікування, яка раніше була Козятинською ЦРЛ.

Враховуючи соціальну значимість та виняткову важливість питання подальшої долі медицини, а саме: збереження районної лікарні як лікарні інтенсивного лікування, на ім’я голови Вінницької обласної державної адміністрації В.Коровія 17 січня 2017 року було відправлене звернення за підписами секретаря міської ради, в.о. міського голови К.Марченка, голови РДА О.Оркуши та голови районної ради В.Слободянюка з пропозицією внести зміни до Проекту створення госпітальних округів у Вінницькій області в частині розміщення лікарні інтенсивного лікування І рівня в місті Козятині.

Наголошуємо, що такі сконсолідовані зусилля та оперативні дії міської та районної влади дали позитивний результат, адже цього ж дня, тобто, 17 січня  до міської ради та райдержадміністрації надійшла копія листа голови Вінницької обласної адміністрації до Міністерства охорони здоров’я України з оновленою та зміненою інформацією щодо Проекту створення госпітальних округів у Вінницькій області, згідно з яким до Вінницького госпітального округу для забезпечення годинної доступності при наданні невідкладної допомоги увійдуть 4 лікарні інтенсивного лікування І рівня:

Жмеринська ЛІЛ – потужність ліжкового фонду 240 ліжок;

Калинівська ЛІЛ – потужність ліжкового фонду 225 ліжок;

Козятинська ЛІЛ – потужність ліжкового фонду 240 ліжок;

Хмільницька ЛІЛ – потужність ліжкового фонду 245 ліжок.

 

Позитивне розв’язання даної ситуації на користь міста – є спільною перемогою за результатами боротьби і прагненнями людей та влади.

Тому запевняємо: на території міста Козятина та району буде функціонувати лікарня інтенсивного лікування!

Шановні козятинці! Закликаємо не піддаватися на провокаційні заклики певних політичних сил та окремих лідерів брати участь у акціях громадської непокори і подібних провокаціях. І тим паче – не перешкоджати руху залізничного транспорту. Не дозвольте в черговий раз ввести себе в оману «псевдопатріотам», які намагаються підняти свій рейтинг.

Якщо в когось і виникла спокуса приймати участь в протестах – перед цим подумайте добре, кому на руку такі «вистави». Все ж віддаймо перевагу мирному вирішенню, за столом переговорів.

 

 

В.о.міського голови, секретар міської ради                                             К.Марченко

 

Голова райдержадміністрації                                                                    О.Оркуша

 

Голова районної ради                                                                                 В.Слободянюк

 

 

           Переглянути

       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація