Зв’язківців вітали з професійним святом

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма, але лише з 1994 року згідно з указом Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України започатковано відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, зв`язківців – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Тож сьогодні з нагоди відзначення Дня радіо, телебачення та зв’язку в актовому залі станційно-лінійної дільниці №2 м. Козятин РЦТ № 241 Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» відбулися урочистості, в ході яких зв'язківців Козятинщини привітали керівник установи Роман Бохонко, керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний, представники райдержадміністрації та міської влади.

 У вітальному слові Анатолій Колісний  відзначив, що на зв’язківців покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити потреби громадян у надійному та якісному зв’язку: «На сьогоднішній день  сучасне суспільство неможливо уявити собі без зв'язку. І ваше головне завдання – забезпечити його між людьми, навіть у найвіддаленіших куточках нашого району. Бажаю вам міцного здоров’я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей».

За вагомий особистий внесок у розвиток засобів електрозв’язку в м. Козятині та Козятинському районі, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята Грамотами Козятинської районної ради нагороджено Майструка Михайла Миколайовича – інженера СЛД№2 та Парфенюк Ірину В’ячеславівну – провідного спеціаліста центру обслуговування абонентів.     

                                               

                                                     

                                                 

                                                 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація