4 сесія 7 скликання

1. Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради 7 скликання. 

2. Про внесення змін до Положення про лічильну комісію Козятинської районної ради.

3. Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік. 

4. Про затвердження звіту райдержадміністрації про  виконання районного бюджету  за  2015 рік.

5. Про затвердження Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін до комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2015 -2016 роки.

7. Про внесення змін до районної програми забезпечення поінформованості населення, розвитку та фінансової підтримки районної газети «Вісник Козятинщини» та радіомовлення «Промінь» на 2011-2016 роки.

8.Про виконання програми «Забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 рік» та затвердження програми на 2016 рік.

9. Про делегування повноважень Козятинської районної ради Козятинській районній державній адміністрації.

10. Про  внесення змін до районної Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2015-2016 роки

11.  Про  внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Козятинського  району на 2010 -2016 роки.

12. Про затвердження районної програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель у Козятинському районі на  2016-2020 роки.

13. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту  населення Козятинського району на 2016-2018 роки.

14.  Про затвердження районної Програми щодо вирішення житлових питань  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018 роки.

15. Про внесення змін до програми безоплатної правової допомоги населенню Козятинського району на 2015-2017 роки.

16. Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на період до 2017 року.

17. Про Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Козятинського району шляхом залучення осіб, зареєстрованих як безробітні.

18. Про програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України в Козятинському районі на період з 2016 по 2021 рік.

19. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 року № 06-03-07 «Про районний бюджет на 2016 рік».

20. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації  та голови районної ради. 

21. Про продовження програми розвитку поштового зв’язку по Козятинському району на 2016-2018 роки.

22. Про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

23. Про участь в XIII обласному конкурсі проектів розвитку  територіальних громад та інших грантових програмах

24. Про затвердження Положення комунальної установи «Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області» (нова редакція).

25. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області»

26. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної  власності територіальних громад Козятинського району цілісних майнових комплексів комунальних підприємств «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної ради».

27. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Козятинського району автомобільної дороги під’їзд до м.Козятин від автомобільної дороги Кременець-Б.Церква.

28. Про надання згоди на списання автотранспорту.

29. Про списання з балансу Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст. котла.

30. Про  встановлення плати за харчування дітей в ДНЗ.

31. Про перейменування Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст., Дубовомахаринецького ЗНВК І – ІІІ ст. Журбинецька філія, Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст..

32. Про реорганізацію Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст. та створення закладів нового типу.

33. Про присвоєння Сестринівському загальноосвітньому навчально-виховному комплексу І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» імені Михайла Грушевського.

34. Про оптимізацію мережі закладів культури району.

35. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо передачі повноважень у вирішенні земельних питань сільським, селищним, міським радам.

36. Про звернення до Антимонопольного комітету України.

37. Про  закріплення депутатів Козятинської районної ради 7 скликання за виборчими округами.

38. Про призначення директора Козятинського районного комунального  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку „Пролісок".

39. Про зняття з контролю рішень районної ради.

40, 41 

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства на території  Непедівської сільської ради.

43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду для ведення фермерського господарства на території  Пиковецької сільської ради.

44. Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована  на  території Дубовомахаринецької сільської ради.

45. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані  на  території Пузирківської сільської ради.

46. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства на території Миколаївської сільської ради.

47. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована  на  території Журбинецької сільської ради.

48. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована на території Пиковецької сільської ради.

49. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що розташовані  на  території Флоріанівської сільської ради.

50. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Йосипівської сільської ради

51. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована  на  території Дубовомахаринецької сільської ради

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація