Криворізька районна рада

Дніпропетровська область

Депутатські фракції Криворізької районної ради VIII каденції


ФРАКЦІЯ «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

  • Бєліков Костянтин Аркадійович – голова фракції
  • Білоус Анна Володимирівна
  • Воловик Яна Анатоліївна
  • Євтушенко Олександр Миколайович
  • Єнін Віталій Анатолійович
  • Жучкова Людмила Вікторівна
  • Ільченко Ігор Володимирович
  • Катриченко Олександр Володимирович
  • Манелюк Наталія Василівна
  • Мельник Володимир Сергійович
  • Мурашко Костянтин Віталійович
  • Подоплєлова Надія Леонідівна
  • Сидоренко Ігор Вікторович
  • Сторожук Інна Миколаївна
  • Хохлов Денис Сергійович
  • Чижикова Олена Анатоліївна
  • Щербатюк Валентина Анатоліївна
  • Яводчак Ганна Віталіївна

 

ФРАКЦІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  • Мудрий Віктор Олексійович – голова фракції
  • Качан Наталя Олексіївна
  • Кравчук Максим Ігорович
  • Литовченко Роман Вікторович
  • Міленін Віктор Валерійович
  • Павліков Артур Вадимович

 

ФРАКЦІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  • Манелюк Дмитро Валентинович – голова фракції
  • Богомол Тетяна Юріївна
  • Гончаров Дмитро Іванович
  • Гусак Ганна Сергіївна
  • Коровен Роман Вікторович
  • Мазур Олександра Михайлівна
  • Палій Геннадій Леонідович
  • Ряснянська Інна Сергіївна
  • Усик Ірена Едуардівна
  • Цуканов Сергій Володимирович
  • Цуканова Наталія Володимирівна
  • Яводчак Олександр Миколайович

 

ФРАКЦІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

  • Позивайло Олександр Олександрович – голова фракції
  • Аністрат Ольга Костянтинівна
  • Бессалов Дмитро Сергійович  
  • Варваров Роман Юрійович
  • Дераков Дмитро Анатолійович
  • Зайцев Михайло Олексійович
  • Каменецька Оксана Володимирівна
  • Коптєв Віталій Віталійович
  • Косович Юлія Анатоліївна
  • Красуля Олег Володимирович
  • Лишин Олександр Вікторович
  • Лукашук Любов Сергіївна
  • Македонська Оксана Віталіївна
  • Олєйніков Юрій Володимирович
  • Омельчук Олександр Євгенович
  • Орлова Аріна Юріївна
  • Радченко Тетяна Миколаївна
  • Солнцева Яніна Володимирівна
  • Стрілець Максим Олександрович
  • Ткаченко Антон Володимирович
  • Халан Надія Євгенівна
  • Шиян Катерина Володимирівна

 

ФРАКЦІЯ «СИЛА ЛЮДЕЙ»

  • Бельченко Дмитро Євгенович – голова фракції
  • Баш Сергій Олександрович
  • Грузін Тарас Миколайович
  • Дацюк Тетяна Олегівна
  • Перетятько Ольга Валеріївна
  • Улятовська Олександра Сергіївна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень