Криворізька районна рада

Дніпропетровська область

Рішення №105-5/VIIІ «Про затвердження списку присяжних Криворізького районного суду»

Кількість переглядів: 90
Скликання: VIII скликання
Сесія: V сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 21.02.2023
Номер документу: 105-5/VIIІ
Назва документу: Про затвердження списку присяжних Криворізького районного суду
Прикріплені файли:
  1. Рішення (0.04 МБ)

РІШЕННЯ
Про затвердження списку присяжних Криворізького районного суду

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року № 1402-VІІІІ, на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області від 29 грудня 2022 року № 290122, за згодою громадян бути присяжними, які постійно проживають на території Криворізького району, на яку поширюється юрисдикція Криворізького районного суду, відповідають вимогам статті 65 визначеного Закону, з метою забезпечення згідно з Конституцією України безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики, діяльності рад  та розвитку місцевого самоврядування, зав’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації  Криворізька районна рада вирішила:

 

1. Затвердити список присяжних Криворізького районного суду Дніпропетровської області, які є громадянами України, постійно проживають на території Криворізького району, на яку поширюється юрисдикція суду, відповідають вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року № 1401-VІІІ, та надали згоду бути присяжними, у кількості 20 (двадцяти) осіб (додається).

2. Список присяжних Криворізького районного суду Дніпропетровської області затвердити один раз на три роки і переглядати у разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.

3. Сформований та затверджений список присяжних Криворізького районного суду Дніпропетровської області надіслати на адресу Криворізького районного суду Дніпропетровської області та на адресу територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики, діяльності рад  та розвитку місцевого самоврядування, зав’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                        Віктор МУДРИЙ

 

м. Кривий Ріг
21 лютого  2023р.
№ 105 -  5/VIIІ


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень